BIP - Ośrodek Pomocy Społecznej Chorzowie

BIP - strona główna
Ośrodek Pomocy Społecznej ChorzowieOśrodek Pomocy Społecznej Chorzowie

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót DANE TELEADRESOWE JEDNOSTKI

Treść strony

wersja do druku
KSIĄŻKA TELEFONICZNA

TELEFON DO OPS – 032 77-16 + WEWNĘTRZNY

 
 

Dział / Sekcja

Imię i nazwisko

Nr tel.wen.

Pokój

Adres mailowy

 
 

Portiernia

Małgorzata Mikołajczak

303

2.

 

 
 

Usługi

Lanuszny, Grela, Szumalska

355

1.

 

 

Sekcja I

Kierownik Sekcja I

Irena Rauk

331

18.

rauk.i@opschorzow.pl

 

Pracownicy socjalni - Sekcja I

Sylwia Bednorz

327

19.

 

 

Iwona Pełkowska

 

Joanna Mrochem

 

Maria Kmiecik

377

 

Danuta Ratajczak

 

Barbara Stroba

 

Kornelia Stemplewska

 

Daniel Binias

338

 

Nica Borecz

 

Sylwia Bednorz

 

Sekcja II

Kierownik Sekcja II

Alina Sychowicz

319

18

sychowicz.a@opschorzow.pl

 

Pracownicy socjalni - Sekcja II

Agata Mrozik

316

16.

 

 

Emilia Kujawska

 

Violetta Urbaniak

 

Kornelia Łowicka

375

 

Joanna Bukowska

 

Katarzyna Kloc

 

Izabela Szymanek

 

Małgorzata Wojdyła

376

 

Izabela Rakoczy

 

Aleksandra Gwóźdź

 

Stanisława Brudek

 

Sekcja III

Kierownik Sekcja III

Teresa Bogacz-Popęda

323

13.

bogacz-popeda.t@opschorzow.pl

 

Pracownicy socjalni - Sekcja III

Sylwia Tlołka

323

12.

 

 

Marta Ulcyfer-Kostrzewska

329

 

Agata Żuk

 

Irena Forystek

372

 

Janina Szkulska

 

Aneta Podsiadła

 

Anna Nawrat

 

Maria Wojciechowska

373

 

Danuta Starczynowska

 

Aleksandra Cempa

 

Sekcja IV

Kierownik Sekcja IV

Maria Malinowska

336

30.

malinowska.m@opschorzow.pl

 

Pracownicy socjalni - Sekcja IV

Danuta Fabian

330

10.

 

 

Iwona Rapacewicz

 

Kornelia Reczek

 

Justyna Kostrzewa

370

 

Agnieszka Sadowska

 

Joanna Tokarz

 

Natalia Janas

371

 

Joanna Kujawska

 

Joanna Piegza

 

Agnieszka Wolak

 

Sekcja V

Kierownik - Sekcja Usług Opiekuńczych

Agnieszka Pacocha

311

20.

pacocha.a@opschorzow.pl

 

Pracownicy socjalni - Sekcja Usług Opiekuńczych

Agnieszka Rozik

306

21.

uslugi@opschorzow.pl

 

Danuta Lichwała

 

Krystyna Witek

 

Zofia Jędrychowska

 

Pracownicy socjalni - Sekcja Usług Opiekuńczych

Bożena Rynkowska

321

21.

 

 

Katarzyna Stolarczyk

 

Agnieszka Rynkowska

 

Krzysztof Cudzich

cudzich.k@opschorzow.pl

 

Ewa Pawelec

374

pawelec.e@opschorzow.pl

 

Dominika Skórska

 

 

Sławomira Gwioździk

 

Agnieszka Torbus

bezdomni@opschorzow.pl

 

Sekcja VI

Kierownik działu ds. osób niepełnosprawnych

Jerzy Głogowski

354

36.

glogowski.j@opschorzow.pl

 

Dział ds. osób niepełnosprawnych

Katarzyna Linkiewicz

324

37.

rehabilitacja@opschorzow.pl

 

Monika Odoj

 

Zespół ds. orzekania o st. niepełnosprawności

Beata Nowak

332

52.

orzecznictwo@opschorzow.pl

 

Bożena Kosińska

 

Gabinet lekarski

 

346

51.

 

 

Sekcja VII

Kierownik działu realizacji świadczeń

Danuta Paśko

348

46.

pasko.d@opschorzow.pl

 
 

Dział realizacji świadczeń

Anna Krensel

342

46.

 

 

Lidia Serafin

 

Sandra Powol

 

Stypendia szkolne

Sylwia Holewa

341

46.

stypendia@opschorzow.pl

 

Anna Wróblewska

 

Dział realizacji świadczeń

Jolanta Kubiak

315

34.

 

 

Dział realizacji świadczeń

BarbaraWawrziczek

320

 

Monika Gądek

 

Monika Kowal

 

Monika Mróz

 

Komputery

Agnieszka Oraczewska

310

42.

 

 

Beata Mikłasz

 

Gabriela Malcharczyk

 

Grażyna Skarłosz

 

Joanna Piekorz

 

 

Usługi

Ewelina Gruszka

318

17.

 

 

Joanna Jawor

jawor.j@opschorzow.pl

 

Renata Kwaśny

kwasny.r@opschorzow.pl

 

Krystyna Kurpas - Bargieł

340

 

 

Sekcja VIII

Kierownik działu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej

Wiesława Nowicka

313

44.

nowicka.w@opschorzow.pl

 
 

Dział wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej

Aneta Korzekwa

314

45.

 

 

Iwona Kluba

kluba.i@opschorzow.pl

 

Jolanta Stebel

stebel.j@opschorzow.pl

 

Marta Baros

379

 

 

Mirosława Kwietniewska

 

 

Sabina Nocoń

 

 

Bernadeta Antoniok

337

 

 

Justyna Gołkowska

 

 

Kamila Dercz

 

 

Małgorzata Bienek

 

 

Sekcja IX

Kierownik działu dodatków mieszkaniowych

Agata Zimoląg

312

43.

dodatki@opschorzow.pl

 

Dział dodatków mieszkaniowych

Bożena Pilc

312

 

 

Grażyna Linek

 

Joanna Zaremba

 

Dodatki  Mieszkaniowe

Grzegorz Świętek

322

8.

 

 

Jakub Żydek

 

Dodatki  Mieszkaniowe

Aleksandra Czajka

328

9.

 

Alicja Frącek

 

Dodatek Energetyczny

Anna Bukatowicz

345

29.

 

 

Teresa Bomba

 

Sekcja X

Główny Księgowy

Barbara Klimosz

365

35.

klimosz.b@opschorzow.pl

 

Księgowość

Jadwiga Hojka

349

38.

 

 

Marcelina Halama

 

 

Henryka Wolak

 

 

Justyna Nowak

351

 

 

Justyna Nowak

 

 

 

Kasa

Anna Ścigalska, Wojciech Glenszczyk

308

40.

 

 

Sekcja XI

Kierownik Działu Kadr i Administracji

Anna Wyderka

358

56.

wyderka.a@opschorzow.pl

 

Dział Kadr i administracji

Eugenia Krensel

309

39.

krensel.e@opschorzow.pl

 

Katarzyna Piontek

kadry@opschorzow.pl

 

Dorota Kaczorkowska

367

kaczorkowska.d@opschorzow.pl

 

Grzegorz Brudnowski

369

 

 

Sekcja XIII

Kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego

Monika Waluśkiewicz

343

28.

   

Sebastian Gajdzik

swiadczenia@opschorzow.pl

 

Rodzina 500+

Agnieszka Adamczyk

317

14.

adamczyk.a@opschorzow.pl

 

Anna Cieśla

 

 

Beata Krawczyk

 

Sylwia Mińdziak

 

Rodzina 500+

Izabela Szołtysek

346

15.

 

 

Milena Kamińska,

 

Sekcja Alimentacyjna

Beata Zygmuntowicz

335

23.

 

 

Monika Rogal

 

Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego

Joanna Dyga

361

27.

 

 

Justyna Skowronek

 

Izabela Rabenda

 

Beata Waloń

 

Danuta Ragus

362

 

Bolesław Radecki

radecki.b@opschorzow.pl

 

Alina Synowiec

 

 

Grażyna Szubert

 

Oliwia Kobuszewska

 

Gabriela Staśko

362

 

Izabela Barczewska

 

Maria Witkowska

 

Aleksandra Wróblowska

 

 

Zespół Administratorów IT

Małgorzata Dyla

307

41.

dyla.m@opschorzow.pl

 

Adam Jankowski

jankowski.a@opschorzow.pl

 

 

Prawnik

Dorota Bełdowska

 

 

Zespół specjalistów ds. prawnych

Piotr Brodowski

334

47.

brodowski.p@opschorzow.pl

 

Artur Szalich

szalich.a@opschorzow.pl

 

 

Kancelaria

Helena Białas

363

31.

bialas.h@opschorzow.pl

 

Urszula Kotlewska

 

 

Sekretariat

Joanna Marquardt-Karafioł

301

58.

ops@opschorzow.pl

 

Bożena Dąbrowska - Krawicz

 

 

Dyrektor

Bożena Antończyk

301

59.

 

 

Zastępca Dyrektora

Lidia Stuchlik

301

61.

 

 

Zastępca Dyrektora

Stanisław Kowolik

301

60.

 

 
         

 

 
 

Karta Dużej Rodziny

Bożena Dąbrowska - Krawicz

301

58.

kdr@opschorzow.pl

 
 

Centrum Aktywizacji Społecznej

Aleksandra Weindich

323075329

Powstańców 70/3

cas@opschorzow.pl

 
 

Centrum Pracy Socjalnej

Piotr Gierek

322 412 646

Kasprowicza 2

 

 
 

cps@opschorzow.pl

 
 

kis@opschorzow.pl

 
 

Centrum Inicjatyw Społecznych

Marcin Weindich

327334498

3-go Maja 18

cis@opschorzow.pl

 
 

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie

Teresa Gabor

323452810

3-go Maja 4

sowopr@opschorzow.pl

 
 

Jadłodajnia

 

322416893

Chrobrego 17

 

 
 

Świetlica

 

323480149

Kalidego 23/1

 

 
 

Asystenci

 

 

 

asystenci.rodziny@opschorzow.pl

 
 

Biuro Projektu

Halina Bulanda

327330324

Powstańców 70/1

bulanda.h@opschorzow.pl

 
 

Joanna Kaminska, Małgorzata Starzyk, Anna Jończyk, Marta Kuc, Radosław Kubica,

 

 
   

 




dokument wytworzony przez: Anna Wyderka, dnia: 2015-04-20
utworzony: 20-04-2015 / modyfikowany: 18-10-2016
wprowadził(a): ANNA WYDERKA
rejestr zmian

Stopka serwisu

© BIP - Ośrodek Pomocy Społecznej Chorzowie 2017, kontakt: Anna Wyderka tel. 327716358 e-mail: wyderka.a@opschorzow.pl